157. Kamenování sv. Štěpána
nesignováno, nerámováno, karton mírně prohnutý, osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty od NPÚ přiložen
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 19. století
Šířka: 37,5 cm, výška: 46 cm, rámování: nerámováno
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 21:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč