157. Kašna
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 54 cm, výška: 40 cm, rámování: 56 x 69 cm
Konec dražby: 12.12.2022 21:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč