157. Koně
Technika: olej na kartonu, datace: 1963
Šířka: 51 cm, výška: 38 cm, rámování: 64 x 75 cm
Konec dražby: 14.06.2021 20:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč