158. Japonské ptactvo
podpis čínskými znaky, zaskleno, zarámováno
Technika: akvarel
Šířka: 18,5 cm, výška: 34 cm, rámování: 36,5 x 21
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.03.2023 21:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč