158. V zátoce
Nesignováno, nerámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 41 cm, výška: 19,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.01.2023 21:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč