Žně

fragment signatury vpravo dole, rámováno v původním blondel rámu
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 37 x 47 cm

Konec dražby: 06.10.2021 21:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč