159. Karel Chaba? - Šachy 2
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1999
Šířka: 28 cm, výška: 42 cm, rámování: 61 x 46,5 cm
Konec dražby: 10.05.2021 21:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč