159. Paris
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 34,5 cm, výška: 21 cm, rámování: 36 x 49 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.09.2022 20:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč