159. Sommelier
Nesignováno, nerámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 8 cm, výška: 10 cm, rámování: nerámováno
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 03.05.2021 21:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 100 Kč