159. Zasněžená cesta
Signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu, rentoilováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 69 x 79 cm
Konec dražby: 08.11.2021 21:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč