Capriccio s jezdcem

Rentoilováno, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 17.století
Šířka: 28,5 cm, výška: 21 cm, rámování: 31 x 38,5 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 07.04.2022 20:48 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč