Dostaveníčko
rentoilováno, na napínacím rámu původní zámecké inventární číslo 586, rámováno pozdějším dobovém rámu
Technika: olej na plátně, datace: 17.-18. století
Šířka: 46 cm, výška: 62 cm, rámování: 83 x 67,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 16.08.2023 20:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč