Fjordy
oboustraná malba, signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 31 cm, rámování: 41 x 50,5
Konec dražby: 07.12.2023 20:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč