16. Lesní cesta
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 55,5 cm, výška: 45,5 cm, rámování: 57,5 x 66,5 cm
Konec dražby: 13.04.2023 20:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč