16. Pastorační krajina

nově rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 40,5 x 51 cm

Konec dražby: 27.09.2021 20:30 SELČ

Aktuální cena: 4 100 Kč

Zbývá: 0d 1h 53m 30s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (3)

částkapříhoz
4 100 Kč25.8.2021 15:19:41 (limit 24.8.2021 17:19:44)
3 800 Kč25.8.2021 15:19:41
3 500 Kč24.8.2021 17:19:44