Pražský hrad

mírně pošk. rám
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 46 x 60,5 cm

Konec dražby: 01.03.2021 20:15 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč