Salomé

Signováno ze zadu na plintě, samostatná plastika Salomé 16 cm, plastika na sloupku z mramoru
Materiál: bronz
Výška: 42 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 10.05.2022 19:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč