16. Salomé
Signováno ze zadu na plintě, samostatná plastika Salomé 16 cm, plastika na sloupku z mramoru
Materiál: bronz
Výška: 42 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.05.2022 19:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč