16. Trh před kostelem
rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 26 cm, výška: 30 cm, rámování: 46 x 40 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 12.01.2023 20:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč