V lese

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 79 cm, výška: 60 cm, rámování: 78 x 97 cm

Konec dražby: 08.06.2020 20:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč