16. Zátiší s melounem
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1945
Šířka: 36 cm, výška: 26 cm, rámování: 36 x 46 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.03.2023 20:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč