Žena s ovocem
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu.
Technika: olej na plátně, datace: Paris 1910
Šířka: 50 cm, výška: 59 cm, rámování: 74 x 65 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 09.11.2023 20:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč