160. Horská krajina
Signováno vlevo dole. Rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 30,5 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 31 x 41,5 cm
Konec dražby: 08.11.2021 21:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč