160. Na Rváčově u Hlinska

na reversu název a datace, plátno fixované na kartonu, zaskleno a rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1939
Šířka: 44 cm, výška: 35 cm, rámování: 48 x 58 cm
Stav: poškozený rám

Konec dražby: 26.11.2019 22:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč