160. Přístav
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 71,5 cm, výška: 49 cm, rámování: 6é x 85 cm
Konec dražby: 08.02.2022 20:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč