Americká občanská válka
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 56 cm, výška: 46 cm, rámování: 65,5 x 76
Stav: poškozený rám
Konec dražby: 23.11.2023 21:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč