161. Kolín
Signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno
Technika: akvarel, datace: 1998
Šířka: 18 cm, výška: 13 cm, rámování: 29 x 32 cm
Konec dražby: 10.08.2021 21:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč