161. Žena a muž
Monogramováno B.K, nerámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 24,5 cm, výška: 23 cm, rámování: nerámováno
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 03.05.2021 21:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč