163. Chalupa
signatura nenalezena
Technika: olej na kartonu
Šířka: 17 cm, výška: 15 cm, rámování: 30 x 31 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 25.11.2019 22:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč