163. Domy
Signováno dole uprostřed, rámováno, na reversu razítko
Technika: olej na plátně
Šířka: 27 cm, výška: 22 cm, rámování: 28 x 33 cm
Konec dražby: 23.11.2021 20:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč