163. Kytice žlutých růží
Monogramováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu, datace: 1998
Šířka: 35 cm, výška: 38 cm, rámování: 46,5 x 43,5 cm
Konec dražby: 13.12.2022 21:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč