Lidé v Paříži
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 57 cm, výška: 66 cm, rámování: 76 x 66,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.05.2023 21:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč