163. Paříž Marche aux de la Madeleine
datováno a signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1958
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 37 x 47 cm
Konec dražby: 12.12.2022 21:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč