163. Pastorále
rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 54 cm, výška: 38 cm, rámování: 55 x 70 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.03.2023 21:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč