164. Snímání z kříže
Kresba tužkou, papír, signováno a datováno vpravo dole
Technika: kresba, datace: 1976
Šířka: 23 cm, výška: 30,5 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 15.02.2022 20:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč