164. Zřícenina v krajině
signováno a datováno nečitelně vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1877 (?)
Šířka: 52 cm, výška: 40 cm, rámování: 53 x 64,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.04.2018 20:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč