166. Dámský akt
Rámováno, zaskleno, paspartováno, popisek vlevo nahoře
Technika: kresba
Šířka: 20 cm, výška: 28 cm, rámování: 43,5 x 33,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 20.07.2021 22:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč