Podle Františka Kavána

signováno vpravo dole, mírně poškozený rám
Technika: olej na sololitu
Šířka: 50,5 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 51 x 61 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.10.2020 21:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč