166. Před bouří
Signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 50 x 60 cm
Konec dražby: 06.10.2021 21:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč