167. Loďky na řece
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, 16/20
Technika: litografie, datace: 1970
Šířka: 64 cm, výška: 48 cm, rámování: 74 x 87 cm
Konec dražby: 14.05.2024 20:55 SELČ
Zbývá: 2d 14h 3m 33s
Vyvolávací cena: 600 Kč