167. Při rozhovoru
rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 18,5 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 40,5 x 35,5 cm
Konec dražby: 12.08.2020 22:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč