168. Dívka
Rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 31 cm, výška: 38,5 cm, rámování: 41 x 49 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.12.2021 20:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč