168. Krajina u jezera - P. Anderberg
datováno (88) a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 40 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 44 x 56 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.06.2022 21:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč