Krajina u jezera - P. Anderberg

datováno (88) a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 40 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 44 x 56 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 21:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč