168. Mořské vlny
rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 17 cm, rámování: 19 x 23,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.01.2023 21:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč