168. Panna Maria Klatovská
rentoilováno, osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty od NPÚ přiložen. rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 25 cm, výška: 38 cm, rámování: 43 x 31 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 21.01.2021 21:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč