168. Portrét ženy
rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 19 cm, výška: 25 cm, rámování: 30 x 24 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.04.2022 20:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč