168. Zátiší
volný list, paspartováno, signováno vpravo dole
Technika: tempera
Šířka: 64 cm, výška: 43 cm, rámování: 58 x 76 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 21:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč