169. Dáma ve stínu

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 33 cm, výška: 26 cm, rámování: pošk. 35 x 42 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.05.2021 21:52 SELČ

Zbývá: 0d 0h 18m 40s

Vyvolávací cena: 3 500 Kč