169. Měšťanský dům
nesignováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 25 cm, výška: 34 cm, rámování: 46 x 37 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 31.07.2018 21:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč