169. Ponurý den
Nesignováno, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 32,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 30,5 x 40 cm
Stav: silně poškozená malba
Konec dražby: 10.11.2022 21:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč