169. Portrét ženy
signováno a datováno vpravo nahoře, rámováno,
Technika: olej na plátně, datace: 1977
Šířka: 54 cm, výška: 68 cm, rámování: 78,5 x 64 cm
Konec dražby: 14.05.2024 20:56 SELČ
Zbývá: 2d 23h 57m 15s
Vyvolávací cena: 500 Kč